Poniżej znajduje się aktualne na 2024 zestawienie z wanienkami dla dzieci z przewijakiem w sklepie internetowym AkpolBaby, które aktualizujemy każdego dnia. Staramy się, aby Kupujący mogli wybrać jak najlepszą wanienka z przewijakiem w sklepie AkpolBaby. Zachęcamy do dzielenia się opiniami oraz doświadczeniami z zakupu.

1 ★   cuddle&bubble wanienka z przewijakiem dots marki Chicco

cuddle&bubble wanienka z przewijakiem dots marki Chicco Najniższa Cena Online Pierwsze kąpiele - pierwsze 12 miesięcy życia dziecka to w 1/3 czas, który rodzice spędzają na jego pielęgnacji i przewijanie. Dlatego tak ważne jest dopilnować, by czynności te przebiegały w miłej, spokojnej atmosferze przy jednoczesnym zapewnieniu wygody i bezpieczeństwa dla dziecka jak i dla rodzica. Wanienka z przewijakiem Chicco stoi na stabilnym stelażu, możliwość regulacji wysokości pozwala na dobranie do wzrostu rodzica. Integralny przewijak - przewijak jest nierozdzielną częścią mebla wyjątkowo miękką i komfortową. Jego zaokrąglone kształty i boczne ścianki wywołują iż jest bezpieczny dla dziecka. Załączony materacyk redukcyjny zadba o komfort dla najmłodszych. W dodatku pokrycie jest nietrudne w utrzymaniu czystości. Dodatkowy organizer - na praktycznych uchwytach przypięty jest podręczny pojemnik na akcesoria, kubełek do spłukiwania głowy i uchwyt na ręcznik. Dzięki temu wszystko czego rodzic potrzebuje do kąpieli malucha ma za każdym razem pod ręką. Przewijak wbudowaną półeczkę na wszystkie potrzebne akcesoria do kąpieli. Kompaktowy po złożeniu - kiedy nie jest konieczny ani przewijak, ani wanienka, całość można prędko złożyć przez naciśnięciedostępnego, widocznego przycisku. Po złożeniu całość zajmuje mało miejsca, dzięki temu oszczędzamy przestrzeń w mieszkaniu. Właściwości artykułu: - wygodny - miękkie, wyjmowane wsparcie reduktora, dla całkowitego komfortu - Kompaktowy - łatwy do przenoszenia po złożeniu, z dwoma użytecznymi kołami - Nastawny - regulacja wysokości w 3 pozycjach, przypasowana do wysokości mamy lub taty - Wanienka dla dziecka - wolnostojąca - Organizator dla rodziców - wygodna przestrzeń do przechowywania produktów do kąpieli - Zmywalna mata do przewijania - dla najlepszej higieny - Składany system - obfite przyciski do szybkiego składania - Akcesoria - kubek na wodę i pojemnik na gąbkę - Kąpiel w dwóch konfiguracjach - pozycja półleżąca od urodzenia i pozycja siedząca od 6 miesięcy informacje produktu: - Producent: Chicco - Waga: 10 kg - Przedział wiekowy: 0-12m - Kolor: Ocean - dostępna w trzech kolorach: Wild (turkus), Eucalyptus (zielony), Sage (szary), Ocean rozmiar po rozłożeniu: - Wysokość: 103/107 cm - Głębokość: 82 cm - Szerokość: 65,5 cm wymiary po złożeniu: - Wysokość: 103/107 cm - Głębokość: 82 cm - Szerokość: 32,5 cm rozmiar opakowania: - Wysokość: 105 cm - Głębokość: 81 cm - Szerokość: 28 cm
  • Producent Chicco 
Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych wanienek Milly Mally dla dzieci do 50 zł!


Zobacz Tanie wanienki z przewijakiem w sklepie online AkpolBaby w Rankingu 2024

Jeżeli posiadasz ograniczony budżet na zakupy, wówczas polecamy poniższe zestawienie z wanienkami dla dzieci z przewijakiem w sklepie internetowym AkpolBaby, z produktami uszeregowanymi rosnąco według ceny.

1 ★   cuddle&bubble wanienka z przewijakiem dots marki Chicco

cuddle&bubble wanienka z przewijakiem dots marki Chicco Najniższa Cena Online Pierwsze kąpiele - pierwsze 12 miesięcy życia dziecka to w 1/3 czas, który rodzice spędzają na jego pielęgnacji i przewijanie. Dlatego tak ważne jest dopilnować, by czynności te przebiegały w miłej, spokojnej atmosferze przy jednoczesnym zapewnieniu wygody i bezpieczeństwa dla dziecka jak i dla rodzica. Wanienka z przewijakiem Chicco stoi na zrównoważonym stelażu, możliwość regulacji wysokości umożliwia dopasowanie do wzrostu rodzica. Nierozłączny przewijak - przewijak jest nierozłączną częścią mebla bardzo miękką i komfortową. Jego zaokrąglone kształty i boczne ścianki powodują że jest bezpieczny dla dziecka. Załączony materacyk redukcyjny zadba o komfort dla najmłodszych. Na dodatek pokrycie jest łatwe w utrzymaniu czystości. Dodatkowy organizer - na praktycznych uchwytach przypięty jest podręczny pojemnik na akcesoria, kubełek do spłukiwania głowy oraz uchwyt na ręcznik. Dzięki temu wszystko czego rodzic potrzebuje do kąpieli malucha ma za każdym razem pod ręką. Przewijak wbudowaną półeczkę na wszystkie potrzebne akcesoria do kąpieli. Kompaktowy po złożeniu - kiedy nie jest konieczny ani przewijak, ani wanienka, całość można błyskawicznie złożyć przez naciśnięciedostępnego, widocznego przycisku. Po złożeniu całość zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu oszczędzamy przestrzeń w mieszkaniu. Parametry artykułu: - wygodny - miękkie, wyjmowane wsparcie reduktora, dla całkowitego komfortu - Kompaktowy - prosty do przenoszenia po złożeniu, z dwoma użytecznymi kołami - Nastawny - regulacja wysokości w 3 pozycjach, dopasowana do wysokości mamy albo taty - Wanienka dla dziecka - wolnostojąca - Organizator dla rodziców - wygodna przestrzeń do przechowywania produktów do kąpieli - Zmywalna mata do przewijania - dla najlepszej higieny - Składany system - znaczne przyciski do szybkiego składania - Akcesoria - kubek na wodę i pojemnik na gąbkę - Kąpiel w dwóch konfiguracjach - pozycja półleżąca od urodzenia i pozycja siedząca od 6 miesięcy dane towaru: - Producent: Chicco - Waga: 10 kg - Przedział wiekowy: 0-12m - Kolor: Ocean - dostępna w trzech kolorach: Wild (turkus), Eucalyptus (zielony), Sage (szary), Ocean rozmiar po rozłożeniu: - Wysokość: 103/107 cm - Głębokość: 82 cm - Szerokość: 65,5 cm rozmiary po złożeniu: - Wysokość: 103/107 cm - Głębokość: 82 cm - Szerokość: 32,5 cm wymiar opakowania: - Wysokość: 105 cm - Głębokość: 81 cm - Szerokość: 28 cm
  • Producent Chicco 
Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych wanienek z przewijakiem w Malutek!


Ranking 2024 dziecięcych wanienek z pzewijakiem

Zastanawiasz się, co kupują najchętniej konsumenci? Polecamy alternatywne zestawienie, które (mamy nadzieję) pomoże Ci wybrać możliwie najlepsze wanienki z przewijakiem.


Jeżeli już znalazłeś/znalazłaś odpowiedni produkt i chcesz podzielić się swoim doświadczeniem zakupowym, zachęcamy do wyrażania opinii na temat publikowanych tutaj zestawień z wanienkami dla dzieci z przewijakiem w sklepie internetowym AkpolBaby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *