Poniżej znajduje się aktualne na 2024 zestawienie z wanienkami dla dzieci Chicco z przewijakiem, które aktualizujemy każdego dnia. Staramy się, aby Kupujący mogli wybrać jak najlepszą wanienka Chicco z przewijakiem. Zachęcamy do dzielenia się opiniami oraz doświadczeniami z zakupu.

1 ★   cuddle&bubble wanienka z przewijakiem dots marki Chicco

cuddle&bubble wanienka z przewijakiem dots marki Chicco Najniższa Cena Online Pierwsze kąpiele - pierwsze 12 miesięcy życia dziecka to w 1/3 czas, który rodzice spędzają na jego pielęgnacji oraz przewijanie. Dlatego tak ważne jest dopilnować, żeby czynności te przebiegały w miłej, spokojnej atmosferze przy jednoczesnym zapewnieniu wygody i bezpieczeństwa dla dziecka jak i dla rodzica. Wanienka z przewijakiem Chicco stoi na stabilnym stelażu, możliwość regulacji wysokości zezwala na dopasowanie do wzrostu rodzica. Niepodzielny przewijak - przewijak jest nierozłączną częścią mebla niezwykle miękką i komfortową. Jego zaokrąglone kształty i boczne ścianki wywołują iż jest bezpieczny dla dziecka. Załączony materacyk redukcyjny zadba o komfort dla najmłodszych. Ponadto pokrycie jest przystępne w utrzymaniu czystości. Dodatkowy organizer - na funkcjonalnych uchwytach przypięty jest podręczny pojemnik na akcesoria, kubełek do spłukiwania głowy oraz uchwyt na ręcznik. Dzięki czemu wszystko czego rodzic potrzebuje do kąpieli malucha ma zawsze pod ręką. Przewijak wbudowaną półeczkę na wszystkie niezbędne akcesoria do kąpieli. Kompaktowy po złożeniu - kiedy nie jest potrzebny ani przewijak, ani wanienka, całość można szybko złożyć poprzez naciśnięciedostępnego, widocznego przycisku. Po złożeniu całość zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu oszczędzamy przestrzeń w mieszkaniu. Cechy produktu: - wygodny - miękkie, wyjmowane wsparcie reduktora, dla całkowitego komfortu - Kompaktowy - prosty do przenoszenia po złożeniu, z dwoma funkcjonalnymi kołami - Nastawny - regulacja wysokości w 3 pozycjach, dopasowana do wysokości mamy lub taty - Wanienka dla dziecka - wolnostojąca - Organizator dla rodziców - komfortowa przestrzeń do przechowywania produktów do kąpieli - Zmywalna mata do przewijania - dla najkorzystniejszej higieny - Składany system - obfite przyciski do prędkiego składania - Akcesoria - kubek na wodę i pojemnik na gąbkę - Kąpiel w dwóch konfiguracjach - pozycja półleżąca od urodzenia i pozycja siedząca od 6 miesięcy informacje produktu: - Producent: Chicco - Waga: 10 kg - Przedział wiekowy: 0-12m - Kolor: Ocean - przystępna w trzech kolorach: Wild (turkus), Eucalyptus (zielony), Sage (szary), Ocean rozmiar po rozłożeniu: - Wysokość: 103/107 cm - Głębokość: 82 cm - Szerokość: 65,5 cm wymiary po złożeniu: - Wysokość: 103/107 cm - Głębokość: 82 cm - Szerokość: 32,5 cm wymiar opakowania: - Wysokość: 105 cm - Głębokość: 81 cm - Szerokość: 28 cm
  • Producent Chicco 
Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych wanienek dla dzieci w Malutek do 100 zł!


Zobacz Tanie wanienki Chicco z przewijakiem w Rankingu 2024

Jeżeli posiadasz ograniczony budżet na zakupy, wówczas polecamy poniższe zestawienie z wanienkami dla dzieci Chicco z przewijakiem, z produktami uszeregowanymi rosnąco według ceny.

1 ★   cuddle&bubble wanienka z przewijakiem dots marki Chicco

cuddle&bubble wanienka z przewijakiem dots marki Chicco Najniższa Cena Online Pierwsze kąpiele - pierwsze 12 miesięcy życia dziecka to w 1/3 czas, który rodzice spędzają na jego pielęgnacji i przewijanie. Dlatego tak ważne jest dopilnować, aby czynności te przebiegały w miłej, spokojnej atmosferze przy jednoczesnym zapewnieniu wygody i bezpieczeństwa dla dziecka jak i dla rodzica. Wanienka z przewijakiem Chicco stoi na stabilnym stelażu, możliwość regulacji wysokości umożliwia przypasowanie do wzrostu rodzica. Nierozdzielny przewijak - przewijak jest integralną częścią mebla szczególnie miękką i wygodną. Jego zaokrąglone kształty i boczne ścianki wywołują że jest bezpieczny dla dziecka. Załączony materacyk redukcyjny zadba o komfort dla najmłodszych. W dodatku pokrycie jest przystępne w utrzymaniu czystości. Dodatkowy organizer - na poręcznych uchwytach przypięty jest podręczny pojemnik na akcesoria, kubełek do spłukiwania głowy, a także uchwyt na ręcznik. Dzięki czemu wszystko czego rodzic potrzebuje do kąpieli malucha ma za każdym razem pod ręką. Przewijak zaimplementowaną półeczkę na wszystkie konieczne akcesoria do kąpieli. Kompaktowy po złożeniu - kiedy nie jest konieczny ani przewijak, ani wanienka, całość można prędko złożyć przez naciśnięciedostępnego, widocznego przycisku. Po złożeniu całość zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu oszczędzamy przestrzeń w mieszkaniu. Atrybuty towaru: - komfortowy - miękkie, wyjmowane wsparcie reduktora, dla całkowitego komfortu - Kompaktowy - przystępny do przenoszenia po złożeniu, z dwoma funkcjonalnymi kołami - Nastawny - regulacja wysokości w 3 pozycjach, dobrana do wysokości mamy albo taty - Wanienka dla dziecka - wolnostojąca - Organizator dla rodziców - wygodna przestrzeń do przechowywania produktów do kąpieli - Zmywalna mata do przewijania - dla najkorzystniejszej higieny - Składany system - znaczne przyciski do szybkiego składania - Akcesoria - kubek na wodę i pojemnik na gąbkę - Kąpiel w dwóch konfiguracjach - pozycja półleżąca od urodzenia i pozycja siedząca od 6 miesięcy informacje artykułu: - Producent: Chicco - Waga: 10 kg - Przedział wiekowy: 0-12m - Kolor: Ocean - dostępna w trzech kolorach: Wild (turkus), Eucalyptus (zielony), Sage (szary), Ocean wymiar po rozłożeniu: - Wysokość: 103/107 cm - Głębokość: 82 cm - Szerokość: 65,5 cm wymiary po złożeniu: - Wysokość: 103/107 cm - Głębokość: 82 cm - Szerokość: 32,5 cm rozmiar opakowania: - Wysokość: 105 cm - Głębokość: 81 cm - Szerokość: 28 cm
  • Producent Chicco 
Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych wanienek z przewijakiem w AkpolBaby!


Ranking 2024 dziecięcych wanienek z pzewijakiem

Zastanawiasz się, co kupują najchętniej konsumenci? Polecamy alternatywne zestawienie, które (mamy nadzieję) pomoże Ci wybrać możliwie najlepsze wanienki z przewijakiem.


Jeżeli już znalazłeś/znalazłaś odpowiedni produkt i chcesz podzielić się swoim doświadczeniem zakupowym, zachęcamy do wyrażania opinii na temat publikowanych tutaj zestawień z wanienkami dla dzieci Chicco z przewijakiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *