Poniżej znajduje się aktualne na 2024 zestawienie z wanienkami dla dzieci do 100 zł, które aktualizujemy każdego dnia. Staramy się, aby Kupujący mogli wybrać jak najlepszą wanienka dla dziecka do 100 zł. Zachęcamy do dzielenia się opiniami oraz doświadczeniami z zakupu.

6 ★   Ferplast duża wanienka dla papużek, czarna - Dł. 19 x szer. 23 x wys. 22 cm | DARMOWA Dostawa od 99 zł (8010690204079)

Ferplast duża wanienka dla papużek, czarna - Dł. 19 x szer. 23 x wys. 22 cm | DARMOWA Dostawa od 99 zł (8010690204079) Najniższa Cena Online Papużki nierozłączki i papużki długoogonowe uwielbiają się kąpać, żeby utrzymać swoje upierzenie w czystości oraz zapewnić sobie wilgoć i chłód w ciepłe dni. Dzięki wielkiej wannie dla papużek Ferplast możesz zaoferować swoim pierzastym przyjaciołom miejsce, w którym mogą robić to wszystko bezpiecznie i pewnie: stworzona w 100% z nietoksycznego plastiku pochodzącego z recyklingu i zaopatrzona w grzędę i przeciwpoślizgowe dno, wanienka dla ptaków gwarantuje Twoim zwierzętom bezpieczeństwo i wygodę. Kąpielisko może być komfortowo zamontowane wewnątrz lub na zewnątrz klatki i elastycznie dostosowuje się do większości klatek dla papużek falistych dzięki systemowi regulacji wysokości. Transparentna pokrywa ochronna bezawaryjnie uniemożliwia rozpryskiwaniu się wody w trakcie kąpieli. Duża wanienka dla papużek Ferplast w kolorze czarnym: Przestronna wanienka dla papużek i śladowych papug Dla czystego upierzenia: spełnia naturalną potrzebę czystości Z grzędą i antypoślizgowym dnem: bezpieczny i komfortowy chwyt podczas kąpieli Ochrona przed rozpryskami: krystaliczna osłona zapobiega powstawaniu plam z wody i gwarantuje prawidłowy widok na kąpiące się ptaki Przyjemna dostatek: zapewnia zabawę i stymulację do zabawy, pomaga zapobiegać nudzie Po prostu orzeźwiające: zagwarantuje chłodzenie i odwrócenie uwagi w upalne dni wytwarzane z plastiku pochodzącego z recyklingu: materiały z recyklingu przemysłowego i poużytkowe, zrównoważone i nietoksyczne dla zwierząt przystępny w montażu: może być zamontowany we wnętrzu albo na zewnątrz klatki, dostosowywana wysokość, nadaje się do większości klatek dla papugi długoogoniastej Kolor: czarny Materiał: 100% plastik (z recyklingu) rozmiary rozmiary całkowite: dł. 19 x szer. 23 x wys. 22 Wysokość miski (przód): Wys. 7 cm Grzęda: L 10 cm
  • Producent ferplast 
Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych wanienek Mattel dla dzieci do 50 zł!


Zobacz Tanie wanienki do kąpieli do 100 zł w Rankingu 2024

Jeżeli posiadasz ograniczony budżet na zakupy, wówczas polecamy poniższe zestawienie z wanienkami dla dzieci do 100 zł, z produktami uszeregowanymi rosnąco według ceny.

1 ★   Ferplast duża wanienka dla papużek, czarna - Dł. 19 x szer. 23 x wys. 22 cm | DARMOWA Dostawa od 99 zł (8010690204079)

Ferplast duża wanienka dla papużek, czarna - Dł. 19 x szer. 23 x wys. 22 cm | DARMOWA Dostawa od 99 zł (8010690204079) Najniższa Cena Online Papużki nierozłączki i papużki długoogonowe uwielbiają się kąpać, żeby utrzymać swoje upierzenie w czystości i zapewnić sobie wilgoć i chłód w ciepłe dni. Dzięki obszernej wannie dla papużek Ferplast możesz zaoferować swym pierzastym przyjaciołom miejsce, w którym mogą robić to wszystko bezpiecznie i pewnie: wytworzona w 100% z nietoksycznego plastiku pochodzącego z recyklingu i wyekwipowana w grzędę i przeciwpoślizgowe dno, wanienka dla ptaków zagwarantuje Twoim zwierzętom bezpieczeństwo i wygodę. Kąpielisko może być wygodnie zamontowane w środku lub na zewnątrz klatki i sprężyście dostosowuje się do większości klatek dla papużek falistych dzięki systemowi regulacji wysokości. Przejrzysta pokrywa ochronna bezusterkowo zapobiega rozpryskiwaniu się wody w trakcie kąpieli. Duża wanienka dla papużek Ferplast w kolorze czarnym: Przestronna wanienka dla papużek i drobnych papug Dla czystego upierzenia: spełnia naturalną potrzebę czystości Z grzędą i przeciwpoślizgowym dnem: bezpieczny i wygodny chwyt w trakcie kąpieli Ochrona przed rozpryskami: klarowna osłona uniemożliwia powstawaniu plam z wody i zapewnia korzystny widok na kąpiące się ptaki Przyjemna obfitość: zagwarantuje zabawę i stymulację do zabawy, pomaga zapobiegać nudzie Po prostu orzeźwiające: zapewnia chłodzenie i odwrócenie uwagi w upalne dni produkowane z plastiku pochodzącego z recyklingu: materiały z recyklingu przemysłowego i poużytkowe, zrównoważone i nietoksyczne dla zwierząt nieskomplikowany w konstrukcji: może być zamontowany w środku albo na zewnątrz klatki, regulowana wysokość, nadaje się do większości klatek dla papugi długoogoniastej Kolor: czarny Materiał: 100% plastik (z recyklingu) rozmiary wymiary całkowite: dł. 19 x szer. 23 x wys. 22 Wysokość miski (przód): Wys. 7 cm Grzęda: L 10 cm
  • Producent ferplast 
Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych wanienek dla dzieci w Topmark.com.pl!


Ranking 2024 wanienek do kąpieli m.in. dla noworodków i niemowlaków

Zastanawiasz się, co kupują najchętniej konsumenci? Polecamy alternatywne zestawienie, które (mamy nadzieję) pomoże Ci wybrać możliwie najlepsze wanienki dla dziecka.


Jeżeli już znalazłeś/znalazłaś odpowiedni produkt i chcesz podzielić się swoim doświadczeniem zakupowym, zachęcamy do wyrażania opinii na temat publikowanych tutaj zestawień z wanienkami dla dzieci do 100 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *