Poniżej znajduje się aktualne na 2024 zestawienie z turystycznymi łóżeczkami w sklepie internetowym Limonka, które aktualizujemy każdego dnia. Staramy się, aby Kupujący mogli wybrać, jakie łóżeczko turystyczne w sklepie Limonka będzie dla dziecka najlepsze. Zachęcamy do dzielenia się opiniami oraz doświadczeniami z zakupu.

6 ★   bebeconfort Łóżeczko turystyczne niemowlęce Soft Dreams (Granatowy)

bebeconfort Łóżeczko turystyczne niemowlęce Soft Dreams (Granatowy) Najniższa Cena Online Opis towaruwyjątkowo kompaktowe łóżeczko podróżnekółka po jednej stronie upraszczają transportw komplecie cienki, składany materac i torba podróżnastabilne dno wyprodukowane z twardego włókna dobrze trzyma i rozkłada ciężar dzieckalekkie i łatwe do przechowywaniastandardowy materac o rozmiarach 60 x 120 cmzalecany wiek/waga: od urodzenia do maksymalnie 15 kg Materiałstrona zewnętrzna: 100% poliesterwypełnienie: 100% poliuretanpodszewka: 100% poliesterrozmiaryok. 75 x 122 x 62 cm (szer. X wys. X gł.)Wagaok. 9,1 kg Zawartość zestawułóżeczkotorba do transportowania
  • Producent bebeconfort 
  • Kolor niebieski 
Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych łóżeczek turystycznych Milly Mally do 500 zł!


Zobacz Tanie turystyczne łóżeczka w sklepie online Limonka w Rankingu 2024

Jeżeli posiadasz ograniczony budżet na zakupy, wówczas polecamy poniższe zestawienie z turystycznymi łóżeczkami w sklepie internetowym Limonka dla dzieci, z produktami uszeregowanymi rosnąco według ceny.

3 ★   Lionelo łóżeczko turystyczne stefi yellow lemon

Lionelo łóżeczko turystyczne stefi yellow lemon Najniższa Cena Online Łóżeczko turystyczne 2 w 1 Lionelo Stefi Yellow Lemon z funkcją kojcaLionelo Stefi to poręczne łóżeczko, które doskonale sprawdzi się w domu i podróży. Stabilna budowa z przewiewnymi ściankami to bezpieczne miejsce do odpoczynku i radosnej zabawy pod czujnym okiem rodzica. Pomaga w opiece nad dzieckiem od urodzenia do ok. 3. Roku życia (do osiągnięcia wagi 15 kg).Przestrzeń adekwatna dla malucha od 1. Dnia życiaŁóżeczko turystyczne Lionelo Stefi ma składany... (zobacz więcej)
  • Producent Lionelo 
  • Kolor żółty 
Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych łóżeczek turystycznych!


Ranking 2024 turystycznych łóżeczek

Zastanawiasz się, co kupują najchętniej konsumenci? Polecamy alternatywne zestawienie, które (mamy nadzieję) pomoże Ci wybrać możliwie najlepsze łóżeczka turystyczne dla dzieci.


Jeżeli już znalazłeś/znalazłaś odpowiedni produkt i chcesz podzielić się swoim doświadczeniem zakupowym, zachęcamy do wyrażania opinii na temat publikowanych tutaj zestawień z turystycznymi łóżeczkami w sklepie internetowym Limonka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *