Poniżej znajduje się aktualne na 2023 zestawienie z turystycznymi łóżeczkami do 200 zł, które aktualizujemy każdego dnia. Staramy się, aby Kupujący mogli wybrać, jakie łóżeczko turystyczne do 200 zł będzie dla dziecka najlepsze. Zachęcamy do dzielenia się opiniami oraz doświadczeniami z zakupu.

2 ★   Łóżeczko turystyczne Froggy Safari

Łóżeczko turystyczne Froggy Safari Najniższa Cena Online Kompaktowe łóżeczko turystyczne dla Twojego dziecka producenta Dises jest wspaniałym towarzyszem podróży zapewniającym bezpieczny i wygodny sen. To zagwarantuje. Może być też użytkowany jako stodoła do pracy lub tratwa do zabawy jako łóżko podróżne. To dziecięce łóżko podróżne Zusammengefalltet jest kompaktowe i komfortowe w przechowywaniu i lekkie. Prędkie i kompaktowe wymiary dzięki przystępnemu składaniu mechanizm złożony adekwatna cyrkulacja powietrza dla bezpieczeństwa bocznego wyściełane siatką krawędzie i zaokrąglone rogi nylonowy pokrowiec nadający się do prania - dla dziecka w wieku do 36 miesięcy 89 cm albo młodsze maksymalna waga ok. 15 kg informacje produktu po złożeniu - rozmiary całkowite (dł. X szer. X wys.): ok. Wymiary całkowite to 125 x 66 x 76 cm (dł. X szer. X wys.): ok. 78 x 22 x 22 cm-stelaż: metal-tekstylia skład ascetyczncowy: 100% poliester-waga: ok. 9 kg Zakres dostawy 1 x umocniony materac dziecięcy CPL06. Przewodnik po zmiennym konstrukcji (Uwaga: zwróć uwagę na kolejność etapów montażu.)
Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych łóżeczek turystycznych EcoToys!

6 ★   Łóżeczko turystyczne przenośne happy traveller basic - szare marki Moby system

Łóżeczko turystyczne przenośne happy traveller basic - szare marki Moby system Najniższa Cena Online
  • Producent Moby system 


Zobacz Tanie turystyczne łóżeczka do 200 zł w Rankingu 2023

Jeżeli posiadasz ograniczony budżet na zakupy, wówczas polecamy poniższe zestawienie z turystycznymi łóżeczkami do 200 zł dla dzieci, z produktami uszeregowanymi rosnąco według ceny.

Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych łóżeczek turystycznych Baby Tiger!

1 ★   Kojec łóżeczko turystyczne TROPICAL (4260378789624)

Kojec łóżeczko turystyczne TROPICAL (4260378789624) Najniższa Cena Online Kompaktowe łóżeczko turystyczne ze składanym materacykiem i torbą transportową wymiary całkowite po złożeniu (dł. X szer. X wys.): ok. 94 x 94 x 76 cm; wymiary całkowite po rozłożeniu (dł. X szer. X wys.): ok. 85 x 24 x 24 cm stabilna i bezpieczna stalowa rama; mechanizm składania jest prosty w obsłudze i zapewnia prędki montaż i demontaż Wyściełane krawędzie i zaokrąglone rogi; nylonowa osłona nadająca się do prania ręcznego; siateczkowa tkanina zapewniająca stosowną cyrkulację powietrza, okno z zamkiem bezzwłocznym Wszechstronny: może być użytkowany jako najem


Ranking 2023 turystycznych łóżeczek

Zastanawiasz się, co kupują najchętniej konsumenci? Polecamy alternatywne zestawienie, które (mamy nadzieję) pomoże Ci wybrać możliwie najlepsze łóżeczka turystyczne dla dzieci.


Jeżeli już znalazłeś/znalazłaś odpowiedni produkt i chcesz podzielić się swoim doświadczeniem zakupowym, zachęcamy do wyrażania opinii na temat publikowanych tutaj zestawień z turystycznymi łóżeczkami do 200 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *