Poniżej znajduje się aktualne na 2024 zestawienie z turystycznymi łóżeczkami Lionelo do 250 zł, które aktualizujemy każdego dnia. Staramy się, aby Kupujący mogli wybrać, jakie łóżeczko turystyczne Lionelo do 250 zł będzie dla dziecka najlepsze. Zachęcamy do dzielenia się opiniami oraz doświadczeniami z zakupu.

6 ★   Lionelo łóżeczko turystyczne stefi pink ombre (5903771702911)

Lionelo łóżeczko turystyczne stefi pink ombre (5903771702911) Najniższa Cena Online mobilne i jednostajne łóżeczko turystyczne 2 w 1 Lionelo Stefi Pink OmbreCi trzeba bezpiecznej przestrzeni dla dziecka, by było Ci łatwiej zająć się innymi aktywnościami lub obowiązkami w domu? Rozwiązaniem jest łóżeczko turystyczne! Lionelo Stefi to komfortowe miejsce do spania i poręczny kojec do zabawy. Dzięki ściankom z siatki pozostaniesz w stałym kontakcie wzrokowym z maluchem. Łóżeczko wykorzystasz w domu i podróży od urodzenia do około 3. Roku życia dziecka (albo... (zobacz więcej)
  • Producent Lionelo 
  • Kolor różowy 
Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych łóżeczek turystycznych w Renax do 1000 zł!


Zobacz Tanie turystyczne łóżeczka Lionelo do 250 zł w Rankingu 2024

Jeżeli posiadasz ograniczony budżet na zakupy, wówczas polecamy poniższe zestawienie z turystycznymi łóżeczkami Lionelo do 250 zł dla dzieci, z produktami uszeregowanymi rosnąco według ceny.

Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych łóżeczek turystycznych Maxi Cosi do 250 zł!

1 ★   Lionelo Łóżeczko turystyczne Stefi Blue Navy, kolor niebieski

Lionelo Łóżeczko turystyczne Stefi Blue Navy, kolor niebieski Najniższa Cena Online ergonomiczne łóżeczko turystyczne 2 w 1 Lionelo Stefi Blue NavySkładane łóżeczko Lionelo Stefi docenisz w domu i podróży. Jednostajna kompozycja z miękkim materacem to bezpieczne miejsce na odpoczynek i zabawę dziecka od urodzenia do ok. 3. Roku życia (albo osiągnięcia wagi 15 kg). Poprzez boczne wejście z użytecznym suwakiem starszak może samodzielnie wchodzić i wychodzić.wygodna i bezpieczna przestrzeńW łóżeczku Lionelo Stefi maluch może swobodnie się bawić, a miękkie... (przejrzyj więcej)
  • Producent Lionelo 
  • Kolor niebieski, szary 

4 ★   Lionelo Łóżeczko turystyczne Stefi Grey Concrete Multicolor (5903771700160)

Lionelo Łóżeczko turystyczne Stefi Grey Concrete Multicolor (5903771700160) Najniższa Cena Online Łóżeczko turystyczne Stefi Grey Concrete MulticolorBezpieczna przestrzeń do drzemek i samodzielnej zabawy - Lionelo Stefi to znaczne ułatwienie dla rodziców, którzy łączą opiekę nad maluszkiem z innymi obowiązkami. Poręczne łóżeczko sprawdza się od 1. Dnia do ok. 3. Roku życia dziecka (albo osiągnięcia wagi 15 kg). To stabilna kompozycja z materacem, który zezwala na ćwiczenie sił w obracaniu się, podwyższaniu i stawianiu pierwszych kroków.Miejsce dla dziecka na beztroską... (przejrzyj więcej)
  • Producent Lionelo 
  • Kolor szary, wielokolorowy 
Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych łóżeczek turystycznych do 600 zł!


Ranking 2024 turystycznych łóżeczek do 250 zł

Zastanawiasz się, co kupują najchętniej konsumenci? Polecamy alternatywne zestawienie, które (mamy nadzieję) pomoże Ci wybrać możliwie najlepsze łóżeczka turystyczne do 250 zł dla dzieci.


Jeżeli już znalazłeś/znalazłaś odpowiedni produkt i chcesz podzielić się swoim doświadczeniem zakupowym, zachęcamy do wyrażania opinii na temat publikowanych tutaj zestawień z turystycznymi łóżeczkami Lionelo do 250 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *