Poniżej znajduje się aktualne na 2024 zestawienie z turystycznymi niebieskimi łóżeczkami do 250 zł, które aktualizujemy każdego dnia. Staramy się, aby Kupujący mogli wybrać, jakie łóżeczko turystyczne niebieskie do 250 zł będzie dla dziecka najlepsze. Zachęcamy do dzielenia się opiniami oraz doświadczeniami z zakupu.

3 ★   Lionelo Łóżeczko turystyczne Stefi Blue Navy, kolor niebieski

Lionelo Łóżeczko turystyczne Stefi Blue Navy, kolor niebieski Najniższa Cena Online poręczne łóżeczko turystyczne 2 w 1 Lionelo Stefi Blue NavySkładane łóżeczko Lionelo Stefi docenisz w domu i podróży. Jednostajna kompozycja z miękkim materacem to bezpieczne miejsce na odpoczynek i zabawę dziecka od urodzenia do ok. 3. Roku życia (albo osiągnięcia wagi 15 kg). Poprzez boczne wejście z ergonomicznym suwakiem starszak może samodzielnie wchodzić i wychodzić.komfortowa i bezpieczna przestrzeńW łóżeczku Lionelo Stefi maluch może swobodnie się bawić, a miękkie... (sprawdź więcej)
  • Producent Lionelo 
  • Kolor niebieski, szary 
Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych łóżeczek turystycznych w Balbinio.pl do 250 zł!


Zobacz Tanie turystyczne łóżeczka niebieskie do 250 zł w Rankingu 2024

Jeżeli posiadasz ograniczony budżet na zakupy, wówczas polecamy poniższe zestawienie z turystycznymi niebieskimi łóżeczkami do 250 zł dla dzieci, z produktami uszeregowanymi rosnąco według ceny.

2 ★   lupilu® Łóżeczko turystyczne, składane (Niebieski)

lupilu® Łóżeczko turystyczne, składane (Niebieski) Najniższa Cena Online lupilu® Łóżeczko turystyczne, składane Opis produktufunkcjonalne łóżeczko turystyczne dla niemowląt i niepokaźnych dziecistosowna cyrkulacja powietrza dzięki sporym wstawkom z siatkiłatwy montaż dzięki mechanizmowi składaniaw poręcznym pokrowcu transportowymw zestawie wideo montażowe i demontażowe (kod QR)składana podłoga z materiałowym pokrowcem i lekką piankową wyściółkąobciążenie: maks. 15 kgw pakiecie torba transportowanietrudny mechanizm składaniamożliwość transportu w stanie złożonymwiek: od urodzeniaMateriałstal, tworzywo nienaturalne, poliesterwymiarypo rozłożeniu: ok. 125 x 65 x 74 cmpo złożeniu: ok. 21 x 20 x 75 cmpowierzchnia leżenia: ok. 120 x 60 cmWagaok. 8,2 kg
  • Producent lupilu® 
  • Kolor niebieski 
Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych łóżeczek turystycznych w MultiStore.pl do 250 zł!


Ranking 2024 turystycznych łóżeczek do 250 zł

Zastanawiasz się, co kupują najchętniej konsumenci? Polecamy alternatywne zestawienie, które (mamy nadzieję) pomoże Ci wybrać możliwie najlepsze łóżeczka turystyczne do 250 zł dla dzieci.


Jeżeli już znalazłeś/znalazłaś odpowiedni produkt i chcesz podzielić się swoim doświadczeniem zakupowym, zachęcamy do wyrażania opinii na temat publikowanych tutaj zestawień z turystycznymi niebieskimi łóżeczkami do 250 zł.

Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych niebieskich łóżeczek turystycznych do 500 zł!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *