Poniżej znajduje się aktualne na 2024 zestawienie z zabawkami dziecięcymi w sklepie internetowym Lidl do 80 zł, które aktualizujemy każdego dnia. Staramy się, aby Kupujący mogli wybrać, jaka zabawka dla dziecka w sklepie Lidl do 80 zł będzie najlepsza. Zachęcamy do dzielenia się opiniami oraz doświadczeniami z zakupu.

2 ★   zestaw do rozbudowy kolejki marki Playtive

zestaw do rozbudowy kolejki marki Playtive Najniższa Cena Online Playtive komplet do rozbudowy kolejki Opis produktuwspiera kreatywność, wyobraźnię i śladowe umiejętności motoryczneartykuł posiada części drewniane i plastikowetory wyprodukowane z europejskiego drewna bukowegozestaw z parowozownią: efektownie zaprojektowana parowozownia z tarczą manewrową i 3 możliwościami parkowanialokomotywa z magnetycznym sprzęgiem i figurka do zabawy z kielnią13 składników komplet z dworcem: z drzwiami obrotowymi i regulowaną platformą ekspozycyjnąpociąg dwuczęściowy7 części komplet do rozbudowy kolejki z szynami z zakrętami: maks. Długość torów: ok. 2,6 mpokaźny pakiet punktów zwrotnychwspiera kreatywność, wyobraźnię i małe umiejętności motoryczne23 komponentów zestaw do rozbudowy kolejki z przedłużaniami mostów: rozbudowany komplet łuków z podjazdami i 3 filarami mostumaks. Długość torów: ok. 2,6 m28 komponentów pakiet ze zwrotnicą: rozdzielnia z interaktywnym wyświetlaczem sygnału i mechaniczną dzwonnicąrozdzielnia, lokomotywa, jeden kawałek toru i figurka do zabawy4 komponenty zalecany wiek: od 3 latMateriałtworzywo sztuczne, drewno, schima, magnes Wagazestaw z parowozownią: ok. 980 gzestaw z dworcem: ok. 1.020 gzestaw z zakrętami: ok. 690 gpakiet do rozbudowy mostów: ok. 790 gpakiet ze zwrotnicą: ok. 345 gWskazówki bezpieczeństwaUWAGA! Zestawy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zawierają znikome komponenty. Niebezpieczeństwo zadławienia.
  • Producent Playtive 

6 ★   Playtive Mini gry stołowe, z drewna

Playtive Mini gry stołowe, z drewna Najniższa Cena Online Mini gry stołowe Playtive, z drewna Opis towarupozwalają na grę w każdym miejscu: idealne do śladowych pokoi i podczas podróżyodpowiednie dla wszelkich grup wiekowychtworzone z MDFdla 2 graczyrekomendacja dotycząca wieku: od 5 latmini piłkarzyki: ergonomiczny zwrot piłki przy obu bramkachposiada 4 rzędy z 3 graczami każdyakcesoria: 2x piłka nożna, narzędzie do konstrukcji, instrukcje obsługi mini cymbergaj: akcesoria: 2x uchwyt, 2x krążek, 3 x bateria AA, instrukcja obsługiw zestawie 3 x bateria AA mini bilard: od razu można zacząć grę: nie jest niezbędny żaden montażfunkcjonalny powrót kuli po obu stronach stołuakcesoria: 2x kij bilardowy, 1x kreda, 1x pakiet kul bilardowych, 1x trójkąt, 1x szczotka do tkanin, instrukcja obsługi Materiałmini piłkarzyki: drewno, stal, tworzywo sztucznemini cymbergaj: tworzywo drzewne, tworzywo sztucznemini bilard: tworzywo drzewne, żywica syntetyczna, drewno, tworzywo nienaturalnewymiarymini piłkarzyki: ok. 31 x 9,5 x 50,5 cm (szer. X wys. X gł.)mini cymbergaj: ok. 30,5 x 10,5 x 56 cm (szer. X wys. X gł.)mini bilard: ok. 31 x 9,2 x 51 cm (szer. X wys. X gł.)Wagamini piłkarzyki: ok. 1,95 kgmini cymbergaj: ok. 1,85 kgmini bilard: ok. 2,35 kgOstrzeżeniaUWAGA! Z produktu wolno korzystać tylko pod bezpośrednim nadzorem osób dorosłych.UWAGA! Nie pasuje dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Niewiele znaczące elementy. Ryzyko uduszenia się. Montaż powinny wykonywać osoby dorosłe.Mini bilard: UWAGA! PO ZABAWIE KREDĄ: poprawnie spłukać dużą ilością mydła i wody. Nie brać kredy do ust.
  • Producent Playtive 
Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych zabawek dla dzieci w RegDos do 80 zł!

7 ★   Lupilu® zabawka dla niemowląt lub karuzela do łóżeczka (4055329024523)

Lupilu® zabawka dla niemowląt lub karuzela do łóżeczka (4055329024523) Najniższa Cena Online lupilu Zabawka dla niemowląt lub Karuzela do łóżeczka Opis towaruTablica aktywizująca: przeróżne funkcje zabawy do odkrycia:grzechotka, pierścienie do chwytania, szeleszcząca folia i lusterko nakłaniają dziecko do chwytania i zabawy dotykiemćwiczy zmysł dotyku i słuchu oraz wspiera koordynację ręka-okoproste mocowanie Karuzela do łóżeczka z tygrysem-pozytywką: z funkcją obracania i pozytywką5 miękkich pluszowych zawieszekkaruzela z ręczną funkcją zatrzymania i przyciskiem wł./wył.wysokość od krawędzi łóżeczka: ok. 52 cm Krokodyl na rzep: rozmaite funkcje zabawy do odkrycia:grzechotka, gryzaki, szeleszcząca folia i składnik piszczący zachęcają dziecko do chwytania i zabawy dotykiemćwiczy zmysł dotyku i słuchu oraz wspiera koordynację ręka-okomożliwość dowolnego łączenia segmentów – nieskomplikowane łączenie przez zapięcie na rzepy rekomendacja dotycząca wieku: od urodzeniaMateriałtablica aktywizująca: poliesterkaruzela do łóżeczka z tygrysem-pozytywką: poliester, tworzywo nienaturalnekrokodyl na rzep: poliesterwymiarytablica aktywizująca: ok. 43 x 24 x 1,5 cm (dł. X szer. X wys.)karuzela do łóżeczka z tygrysem-pozytywką: ok. 45 x 32,5 x 65 cm (dł. X szer. X wys.)krokodyl na rzep: ok. 10 x 8 x 43,5 cm (dł. X szer. X wys.)Wagatablica aktywizująca: ok. 167 gkaruzela do łóżeczka z tygrysem-pozytywką: ok. 374 gkrokodyl na rzep: ok. 190 gOstrzeżeniaUWAGA! Karuzela do łóżeczka z tygrysem-pozytywką: tę zabawkę należy umieścić poza zasięgiem dziecka. Aby zapobiec ewentualnym obrażeniom spowodowanym zaplątaniem się, należy usunąć tę zabawkę, gdy dziecko zacznie próbować raczkować.
  • Producent lupilu® 

8 ★   Baby born Lalka lub baby annabell (born sleepy)

Baby born Lalka lub baby annabell (born sleepy) Najniższa Cena Online Lalka Baby Born / Baby Annabell BABY born Sleepy for babies pink Czapka w dół – czapka w górę – oczy zamknięte – oczy otwarte... Raz po raz radośnie spoglądające oczy zamykają się, a następnie otwierają się ponownie. Urocza szlafmyca to nie lada gratka, gdy mali odkrywcy w wieku od 0 lat ćwiczą swoje pierwsze chwyty. Ciało tej 30-centymetrowej lalki jest wypchane miękkim pluszem, a we wnętrzu znajduje się grzechotka. Na jej różowym kombinezonie wyhaftowany jest psi przyjaciel Bello, który surfuje po otoczeniu na obfitym liściu. Materiał czapki, mankietów i podeszew jest ozdobiony kwiecistymi nadrukami natury. Jeśli Sleepy kiedykolwiek znajdzie się zbyt blisko prawdziwej natury, można ją bezproblemowo prać w temperaturze 30°C. Baby Annabell Sweetie for babies 30 cm urocza Sweetie to pierwsza lalka-przyjaciółka dla niemowląt od 0 lat. W jej wnętrzu ukryta jest grzechotka, której delikatny dźwięk uspokaja maluchy. Ciało przytulanki jest miękko wypchane, dzięki czemu nieznaczne śpioszki mogą się do niej przytulić. Różowy top jest ozdobiony zabawnym haftem. Napis slow-down przypomina dodatkowo rodzicom, żeby zwolnili. Ładnie wymodelowana główka szmacianej lalki jest wytwarzana z miękkiego winylu i ma przyjaźnie spoglądające oczka. Przykrywa ją jasnożółta czapeczka z przeuroczymi małymi uszkami. Jeśli 30-centymetrowa lalka wypadnie z wózka, można ją bezproblemowo prać w temperaturze 30°C.Opis towaruMIĘKKA LALKA: lalka z dzianiny ma miękkie, wypchane ciało i miękką winylową główkę do przytulaniaZ GRZECHOTKĄ W CIELE LALKI: we wnętrzu miękkiej lalki ukryta jest grzechotka, która wspiera zmysły chwytania i słuchu dziecka i umiejętności motoryczneLALKA DLA NIEMOWLĄT: ciało i kończyny miękkiej lalki są szczególnie miękkie, dzięki czemu jest odpowiednia dla dzieci już od urodzeniaŁATWA W PIELĘGNACJI: lalkę można prać w temperaturze 30°C bez żadnych problemówprzyjaznA DLA ŚRODOWISKA: świeże lalki szmaciane BABY born Sleepy for babies pink 30 cm i Baby Annabell Sweetie for babies 30 cm są teraz dostępne w opakowaniach niezawierających plastikurekomendacja dotycząca wieku: od urodzeniawymiarywysokość: ok. 30 cmWagaBaby Born: ok. 260 gBaby Annabell: ok. 280 g
  • Producent Baby Born 

9 ★   Playtive Zestaw do rozbudowy kolejki (Zestaw szyn z mostem) (4055334993920)

Playtive Zestaw do rozbudowy kolejki (Zestaw szyn z mostem) (4055334993920) Najniższa Cena Online Playtive zestaw do rozbudowy kolejki Opis artykułuwspiera kreatywność, wyobraźnię i niewielkie umiejętności motoryczneartykuł posiada części drewniane i plastikowetory wytwarzane z europejskiego drewna bukowegopakiet z parowozownią: ładnie zaprojektowana parowozownia z tarczą manewrową i 3 możliwościami parkowanialokomotywa z magnetycznym sprzęgiem i figurka do zabawy z kielnią13 składników komplet z dworcem: z drzwiami obrotowymi i regulowaną platformą ekspozycyjnąpociąg dwuczęściowy8 komponentów pakiet do rozbudowy kolejki z szynami z zakrętami: maks. Długość torów: ok. 2,6 mpokaźny pakiet punktów zwrotnychwspiera kreatywność, wyobraźnię i małe umiejętności motoryczne23 składników komplet do rozbudowy kolejki z przedłużaniami mostów: rozbudowany zestaw łuków z podjazdami i 3 filarami mostumaks. Długość torów: ok. 2,6 m28 elementów zestaw ze zwrotnicą: rozdzielnia z interaktywnym wyświetlaczem sygnału i mechaniczną dzwonnicąrozdzielnia, lokomotywa, jeden kawałek toru i figurka do zabawy4 elementy zalecany wiek: od 3 latMateriałtworzywo nienaturalne, drewno, schima, magnes Wagazestaw z parowozownią: ok. 950 gpakiet z dworcem: ok. 900 gkomplet z zakrętami: ok. 690 gzestaw do rozbudowy mostów: ok. 794 gpakiet ze zwrotnicą: ok. 345 gWskazówki bezpieczeństwaUWAGA! Zestawy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zawierają małe komponenty. Niebezpieczeństwo zadławienia.
  • Producent Playtive 


Zobacz Tanie dziecięce zabawki w sklepie online Lidl do 80 zł w Rankingu 2024

Jeżeli posiadasz ograniczony budżet na zakupy, wówczas polecamy poniższe zestawienie z zabawkami dziecięcymi w sklepie internetowym Lidl do 80 zł, z produktami uszeregowanymi rosnąco według ceny.

1 ★   Playmobil Zestaw z figurką (4008789044945)

Playmobil Zestaw z figurką (4008789044945) Najniższa Cena Online Playmobil pakiet z figurką Wyprawa na ryby perfekcyjny pakiet dla entuzjastów spędzania czasu na świeżym powietrzu, zawierający figurkę PLAYMOBIL, ciężarówkę ze zdejmowanym dachem i akcesoria wędkarskie. Rozmiary pojazdu: ok. Dł. 26 x gł. 11 x wys. 9,5 cm. Wybierz się na wesołą przygodę na świeżym powietrzu z zestawem PLAYMOBIL Wyprawa na ryby. Stylowa niebieska ciężarówka ze zdejmowanym dachem ma wszystko, czego potrzeba na dłuższą wycieczkę nad jezioro. Prowiant, a także akcesoria wędkarskie ze skrzynkami, wędką i krzesełkiem można przechowywać na powierzchni ładunkowej. We wnętrzu samochodu znajduje się miejsce dla czterech figurek PLAYMOBIL. Szczegółowy zestaw do zabawy w wymyślanie przygód w dziczy. Pakiet mieści figurkę PLAYMOBIL, pick-upa z przestrzenią ładunkową i sprzęgiem przyczepy, akcesoria wędkarskie i dużo innych dodatków. Tylną klapę można złożyć, by załadować przestrzeń transportową i zablokować po złożeniu. Pastwisko dla krów z korytem do pojenia Pastwisko z kretami. Zbiornik można napełnić. Woda spływa do miski po naciśnięciu przycisku. Zbiornik można również opróżnić za pomocą węża. Rolnik wstał dziś wyjątkowo wcześnie. Musi niezbędnie sprawdzić ogrodzenie elektryczne na pastwisku dla krów, ponieważ wczoraj krowy uciekły i splądrowały pobliskie pole warzywne. Miejsce ucieczki zostaje ekspresowo znalezione. Jeden ze słupków ogrodzenia leży na ziemi. Kilkoma zręcznymi uderzeniami młotka rolnik zatapia go głęboko w ziemi. Następnie sumiennie sprawdza poziom wody w poidle. W międzyczasie wół i krowa delektują się soczystą trawą, a pełne energii cielę skacze po łące. Ups, prawie potknęło się o jeden z kretowisk! Słonie na wybiegu na świeżym powietrzu Słonie są największymi żyjącymi zwierzętami lądowymi i jedną z głównych atrakcji zoo. Użytkownicy niejednokrotnie gromadzą się godzinami wokół wybiegu dla słoni, żeby obserwować fascynujące probosdeany z imponującymi kłami. Drobna rodzina słoni jest dziś w nieprzeciętnym nastroju. W trakcie gdy młode zwierzę biega radośnie, matka zrywa trąbą świeże trawy z drzewa. Zestaw do zabawy gromadzi matkę słonicę i jej młode, opiekuna zwierząt, pień drzewa, snop zboża i inne akcesoria. Składnik graniczny można ustawić indywidualnie. Pakiet nadzwyczajnie nadaje się jako uzupełnienie szerokiego zoo.Opis artykułuWyprawa na ryby: nieprzeciętny zestaw dla entuzjastów zabawy na świeżym powietrzuszykowna niebieska ciężarówka ze zdejmowanym dachemSzczegółowy zestaw do zabawy w wymyślanie przygód w dziczyFigurki: 1x panAkcesoria: 1x ciężarówka typu pick-up1x wędka1x ryba1x czapka1x krzesło1x pudełko z pokrywką1x kubek2x torebki na sok1x papierowa torba1x trawa z wodą1x kępka trawy1x kamizelka Pastwisko dla krów z poidłem: Z napełnianym i opróżnianym zbiornikiemFigurki: 1x rolnikZwierzęta:1x krowa1x wół1x cielę1x kretAkcesoria: 1x zbiornik na wodę z poidłem1x drzewo z płytą podstawy2x płyty uziemiające do ogrodzenia elektrycznego4x słupki2x wierzbowe liny ogrodzeniowe1x akumulator samochodowy1x kabel połączeniowy1x znak ostrzegawczy2x kretowisko6x krowie łaty1x młotek1x kwiaty Słonie w zagrodzie na świeżym powietrzu: minimalna rodzina słoniFigurki: 1x człowiekZwierzęta:1x słoń1x znikome słoniątkoAkcesoria: 1x komponent rozgraniczający fosa wodna z roślinami wodnymi1x drzewo1x wiązka słomy1x czapka z daszkiemZalecany wiek: od 3 lat WskazówkiUWAGA! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Minimalne części. Ryzyko zadławienia. Używać wyłącznie pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej!
  • Producent Playmobil 

2 ★   Zestaw figurek family fun 71038 wyprawa wędkarska marki Playmobil

Zestaw figurek family fun 71038 wyprawa wędkarska marki Playmobil Najniższa Cena Online Playmobil pakiet z figurką Wyprawa na ryby znakomity zestaw dla entuzjastów spędzania czasu na świeżym powietrzu, zawierający figurkę PLAYMOBIL, ciężarówkę ze zdejmowanym dachem i akcesoria wędkarskie. Rozmiary pojazdu: ok. Dł. 26 x gł. 11 x wys. 9,5 cm. Wybierz się na wesołą przygodę na świeżym powietrzu z zestawem PLAYMOBIL Wyprawa na ryby. Wyszukana niebieska ciężarówka ze zdejmowanym dachem ma wszystko, czego potrzeba na dłuższą wycieczkę nad jezioro. Prowiant, a także akcesoria wędkarskie ze skrzynkami, wędką i krzesełkiem można przechowywać na powierzchni ładunkowej. We wnętrzu samochodu znajduje się miejsce dla czterech figurek PLAYMOBIL. Szczegółowy zestaw do zabawy w wymyślanie przygód w dziczy. Pakiet posiada figurkę PLAYMOBIL, pick-upa z przestrzenią ładunkową i sprzęgiem przyczepy, akcesoria wędkarskie i niemało innych dodatków. Tylną klapę można złożyć, aby załadować przestrzeń transportową i zablokować po złożeniu. Pastwisko dla krów z korytem do pojenia Pastwisko z kretami. Zbiornik można napełnić. Woda spływa do miski po naciśnięciu przycisku. Zbiornik można ponadto opróżnić za pomocą węża. Rolnik wstał dziś wyjątkowo wcześnie. Musi koniecznie sprawdzić ogrodzenie elektryczne na pastwisku dla krów, ponieważ wczoraj krowy uciekły i splądrowały pobliskie pole warzywne. Miejsce ucieczki zostaje momentalnie znalezione. Jeden ze słupków ogrodzenia leży na ziemi. Kilkoma zręcznymi uderzeniami młotka rolnik zatapia go głęboko w ziemi. Następnie sumiennie sprawdza poziom wody w poidle. W międzyczasie wół i krowa delektują się soczystą trawą, a pełne energii cielę skacze po łące. Ups, prawie potknęło się o jeden z kretowisk! Słonie na wybiegu na świeżym powietrzu Słonie są największymi żyjącymi zwierzętami lądowymi i jedną z głównych atrakcji zoo. Użytkownicy nieraz gromadzą się godzinami wokół wybiegu dla słoni, żeby obserwować fascynujące probosdeany z imponującymi kłami. Nieduża rodzina słoni jest dziś w świetnym nastroju. Podczas gdy młode zwierzę biega radośnie, matka zrywa trąbą świeże trawy z drzewa. Komplet do zabawy mieści matkę słonicę i jej młode, opiekuna zwierząt, pień drzewa, snop zboża i inne akcesoria. Komponent graniczny można ustawić indywidualnie. Zestaw wyśmienicie nadaje się jako uzupełnienie obszernego zoo.Opis produktuWyprawa na ryby: nieprzeciętny zestaw dla miłośników zabawy na świeżym powietrzuelegancka niebieska ciężarówka ze zdejmowanym dachemSzczegółowy komplet do zabawy w wymyślanie przygód w dziczyFigurki: 1x mężczyznaAkcesoria: 1x ciężarówka typu pick-up1x wędka1x ryba1x czapka1x krzesło1x pudełko z pokrywką1x kubek2x torebki na sok1x papierowa torba1x trawa z wodą1x kępka trawy1x kamizelka Pastwisko dla krów z poidłem: Z napełnianym i opróżnianym zbiornikiemFigurki: 1x rolnikZwierzęta:1x krowa1x wół1x cielę1x kretAkcesoria: 1x zbiornik na wodę z poidłem1x drzewo z płytą podstawy2x płyty uziemiające do ogrodzenia elektrycznego4x słupki2x wierzbowe liny ogrodzeniowe1x akumulator samochodowy1x kabel połączeniowy1x znak ostrzegawczy2x kretowisko6x krowie łaty1x młotek1x kwiaty Słonie w zagrodzie na świeżym powietrzu: nieznaczna rodzina słoniFigurki: 1x człowiekZwierzęta:1x słoń1x niewielkie słoniątkoAkcesoria: 1x element rozgraniczający fosa wodna z roślinami wodnymi1x drzewo1x wiązka słomy1x czapka z daszkiemZalecany wiek: od 3 lat WskazówkiUWAGA! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Śladowe części. Ryzyko zadławienia. Używać wyłącznie pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej!
  • Producent Playmobil 
Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych zabawek dla dzieci w Klocki.net.pl do 180 zł!

4 ★   zestaw do rozbudowy kolejki marki Playtive

zestaw do rozbudowy kolejki marki Playtive Najniższa Cena Online Playtive komplet do rozbudowy kolejki Opis towaruwspiera kreatywność, wyobraźnię i minimalne umiejętności motoryczneartykuł mieści części drewniane i plastikowetory wykonane z europejskiego drewna bukowegokomplet z parowozownią: przepięknie zaprojektowana parowozownia z tarczą manewrową i 3 możliwościami parkowanialokomotywa z magnetycznym sprzęgiem i figurka do zabawy z kielnią13 elementów pakiet z dworcem: z drzwiami obrotowymi i regulowaną platformą ekspozycyjnąpociąg dwuczęściowy7 części zestaw do rozbudowy kolejki z szynami z zakrętami: maks. Długość torów: ok. 2,6 mduży komplet punktów zwrotnychwspiera kreatywność, wyobraźnię i nieduże umiejętności motoryczne23 elementów zestaw do rozbudowy kolejki z przedłużaniami mostów: rozbudowany komplet łuków z podjazdami i 3 filarami mostumaks. Długość torów: ok. 2,6 m28 składników pakiet ze zwrotnicą: rozdzielnia z interaktywnym wyświetlaczem sygnału i mechaniczną dzwonnicąrozdzielnia, lokomotywa, jeden kawałek toru i figurka do zabawy4 części zalecany wiek: od 3 latMateriałtworzywo sztuczne, drewno, schima, magnes Wagapakiet z parowozownią: ok. 980 gpakiet z dworcem: ok. 1.020 gzestaw z zakrętami: ok. 690 gpakiet do rozbudowy mostów: ok. 790 gkomplet ze zwrotnicą: ok. 345 gWskazówki bezpieczeństwaUWAGA! Zestawy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zawierają nieduże komponenty. Niebezpieczeństwo zadławienia.
  • Producent Playtive 

5 ★   Playtive Mini gry stołowe, z drewna

Playtive Mini gry stołowe, z drewna Najniższa Cena Online Mini gry stołowe Playtive, z drewna Opis produktuzezwalają na grę w każdym miejscu: wyśmienite do drobnych pokoi i podczas podróżyodpowiednie dla wszelkich grup wiekowychwytwarzane z MDFdla 2 graczyrekomendacja dotycząca wieku: od 5 latmini piłkarzyki: funkcjonalny zwrot piłki przy obu bramkachposiada 4 rzędy z 3 graczami każdyakcesoria: 2x piłka nożna, narzędzie do konstrukcji, instrukcje obsługi mini cymbergaj: akcesoria: 2x uchwyt, 2x krążek, 3 x bateria AA, instrukcja obsługiw komplecie 3 x bateria AA mini bilard: od razu można zacząć grę: nie jest niezbędny żaden montażfunkcjonalny powrót kuli po obu stronach stołuakcesoria: 2x kij bilardowy, 1x kreda, 1x pakiet kul bilardowych, 1x trójkąt, 1x szczotka do dzianin, instrukcja obsługi Materiałmini piłkarzyki: drewno, stal, tworzywo nienaturalnemini cymbergaj: tworzywo drzewne, tworzywo nienaturalnemini bilard: tworzywo drzewne, żywica syntetyczna, drewno, tworzywo sztucznerozmiarymini piłkarzyki: ok. 31 x 9,5 x 50,5 cm (szer. X wys. X gł.)mini cymbergaj: ok. 30,5 x 10,5 x 56 cm (szer. X wys. X gł.)mini bilard: ok. 31 x 9,2 x 51 cm (szer. X wys. X gł.)Wagamini piłkarzyki: ok. 1,95 kgmini cymbergaj: ok. 1,85 kgmini bilard: ok. 2,35 kgOstrzeżeniaUWAGA! Z artykułu wolno korzystać tylko pod bezpośrednim nadzorem osób dorosłych.UWAGA! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Niewielkie komponenty. Ryzyko uduszenia się. Montaż powinny wykonywać osoby dorosłe.Mini bilard: UWAGA! PO ZABAWIE KREDĄ: prawidłowo spłukać dużą ilością mydła i wody. Nie brać kredy do ust.
  • Producent Playtive 

6 ★   Playtive Zestaw do rozbudowy kolejki (Zestaw szyn z mostem) (4055334993920)

Playtive Zestaw do rozbudowy kolejki (Zestaw szyn z mostem) (4055334993920) Najniższa Cena Online Playtive komplet do rozbudowy kolejki Opis towaruwspiera kreatywność, wyobraźnię i nieduże umiejętności motoryczneartykuł mieści części drewniane i plastikowetory stworzone z europejskiego drewna bukowegokomplet z parowozownią: spektakularnie zaprojektowana parowozownia z tarczą manewrową i 3 możliwościami parkowanialokomotywa z magnetycznym sprzęgiem i figurka do zabawy z kielnią13 części pakiet z dworcem: z drzwiami obrotowymi i regulowaną platformą ekspozycyjnąpociąg dwuczęściowy8 składników zestaw do rozbudowy kolejki z szynami z zakrętami: maks. Długość torów: ok. 2,6 mduży pakiet punktów zwrotnychwspiera kreatywność, wyobraźnię i drobne umiejętności motoryczne23 składników komplet do rozbudowy kolejki z przedłużaniami mostów: rozbudowany zestaw łuków z podjazdami i 3 filarami mostumaks. Długość torów: ok. 2,6 m28 części zestaw ze zwrotnicą: rozdzielnia z interaktywnym wyświetlaczem sygnału i mechaniczną dzwonnicąrozdzielnia, lokomotywa, jeden kawałek toru i figurka do zabawy4 elementy zalecany wiek: od 3 latMateriałtworzywo nienaturalne, drewno, schima, magnes Wagapakiet z parowozownią: ok. 950 gkomplet z dworcem: ok. 900 gpakiet z zakrętami: ok. 690 gzestaw do rozbudowy mostów: ok. 794 gpakiet ze zwrotnicą: ok. 345 gWskazówki bezpieczeństwaUWAGA! Zestawy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zawierają niewielkie części. Niebezpieczeństwo zadławienia.
  • Producent Playtive 


Ranking 2024 zabawek dla dziecka do 80 zł

Zastanawiasz się, co kupują najchętniej konsumenci? Polecamy alternatywne zestawienie, które (mamy nadzieję) pomoże Ci wybrać możliwie najlepsze zabawki dziecięce do 80 zł.


Jeżeli już znalazłeś/znalazłaś odpowiedni produkt i chcesz podzielić się swoim doświadczeniem zakupowym, zachęcamy do wyrażania opinii na temat publikowanych tutaj zestawień z zabawkami dziecięcymi w sklepie internetowym Lidl do 80 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *