Poniżej znajduje się aktualne na 2024 zestawienie z turystycznymi łóżeczkami w sklepie internetowym Urwis.pl do 250 zł, które aktualizujemy każdego dnia. Staramy się, aby Kupujący mogli wybrać, jakie łóżeczko turystyczne w sklepie Urwis.pl do 250 zł będzie dla dziecka najlepsze. Zachęcamy do dzielenia się opiniami oraz doświadczeniami z zakupu.

3 ★   Lionelo łóżeczko turystyczne stefi yellow lemon

Lionelo łóżeczko turystyczne stefi yellow lemon Najniższa Cena Online Łóżeczko turystyczne 2 w 1 Lionelo Stefi Yellow Lemon z funkcją kojcaLionelo Stefi to ergonomiczne łóżeczko, które nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania w domu i podróży. Zrównoważona konstrukcja z przewiewnymi ściankami to bezpieczne miejsce do odpoczynku i radosnej zabawy pod czujnym okiem rodzica. Pomaga w opiece nad dzieckiem od urodzenia do ok. 3. Roku życia (do osiągnięcia wagi 15 kg).Przestrzeń odpowiednia dla malucha od 1. Dnia życiaŁóżeczko turystyczne Lionelo Stefi ma składany... (przejrzyj więcej)
  • Producent Lionelo 
  • Kolor żółty 
Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych łóżeczek turystycznych Baby Design do 250 zł!


Zobacz Tanie turystyczne łóżeczka w sklepie online Urwis.pl do 250 zł w Rankingu 2024

Jeżeli posiadasz ograniczony budżet na zakupy, wówczas polecamy poniższe zestawienie z turystycznymi łóżeczkami w sklepie internetowym Urwis.pl do 250 zł dla dzieci, z produktami uszeregowanymi rosnąco według ceny.

1 ★   Lionelo łóżeczko turystyczne stefi pink ombre (5903771702911)

Lionelo łóżeczko turystyczne stefi pink ombre (5903771702911) Najniższa Cena Online mobilne i zrównoważone łóżeczko turystyczne 2 w 1 Lionelo Stefi Pink OmbreCi trzeba bezpiecznej przestrzeni dla dziecka, by było Ci łatwiej zająć się innymi aktywnościami albo obowiązkami w domu? Rozwiązaniem jest łóżeczko turystyczne! Lionelo Stefi to wygodne miejsce do spania i poręczny kojec do zabawy. Dzięki ściankom z siatki pozostaniesz w stałym kontakcie wzrokowym z maluchem. Łóżeczko wykorzystasz w domu i podróży od urodzenia do około 3. Roku życia dziecka (lub... (sprawdź więcej)
  • Producent Lionelo 
  • Kolor różowy 
Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych łóżeczek turystycznych w 5.10.15. do 250 zł!

4 ★   Lionelo Łóżeczko turystyczne Stefi Blue Navy, kolor niebieski

Lionelo Łóżeczko turystyczne Stefi Blue Navy, kolor niebieski Najniższa Cena Online poręczne łóżeczko turystyczne 2 w 1 Lionelo Stefi Blue NavySkładane łóżeczko Lionelo Stefi docenisz w domu i podróży. Jednostajna konstrukcja z miękkim materacem to bezpieczne miejsce na odpoczynek i zabawę dziecka od urodzenia do ok. 3. Roku życia (lub osiągnięcia wagi 15 kg). Przez boczne wejście z funkcjonalnym suwakiem starszak może samodzielnie wchodzić i wychodzić.komfortowa i bezpieczna przestrzeńW łóżeczku Lionelo Stefi maluch może swobodnie się bawić, a miękkie... (zobacz więcej)
  • Producent Lionelo 
  • Kolor niebieski, szary 
Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych łóżeczek turystycznych w DzienDziecka.com do 250 zł!


Ranking 2024 turystycznych łóżeczek do 250 zł

Zastanawiasz się, co kupują najchętniej konsumenci? Polecamy alternatywne zestawienie, które (mamy nadzieję) pomoże Ci wybrać możliwie najlepsze łóżeczka turystyczne do 250 zł dla dzieci.


Jeżeli już znalazłeś/znalazłaś odpowiedni produkt i chcesz podzielić się swoim doświadczeniem zakupowym, zachęcamy do wyrażania opinii na temat publikowanych tutaj zestawień z turystycznymi łóżeczkami w sklepie internetowym Urwis.pl do 250 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *