Poniżej znajduje się aktualne na 2023 zestawienie z turystycznymi łóżeczkami do 1000 zł, które aktualizujemy każdego dnia. Staramy się, aby Kupujący mogli wybrać, jakie łóżeczko turystyczne do 1000 zł będzie dla dziecka najlepsze. Zachęcamy do dzielenia się opiniami oraz doświadczeniami z zakupu.

1 ★   Beaba Łóżeczko turystyczne dwupoziomowe z funkcją kojca 3w1 eazy sleep mineral grey

Beaba Łóżeczko turystyczne dwupoziomowe z funkcją kojca 3w1 eazy sleep mineral grey Najniższa Cena Online Kompaktowe, praktyczne i wielofunkcyjne – 3 w 1 – łóżeczko turystyczne Easy sleep francuskiej firmy BEABA to znakomite rozwiązanie nie tylko podczas podróży. Sprawdzi się ponadto w niepokaźnych pomieszczeniach czy w czasie wizyt u dziadków. To wygodne miejsce do snu czy drzemki już od pierwszych dni życia maluszka, a dla starszego dziecka – także wspaniała przestrzeń do zabawy. Łóżeczko może być bowiem: - łóżeczkiem dla niemowlaka (0-6 msc) – ma specjalny, mocowany we wnętrzu wkład, stwarzający poziom dla malucha na wygodnej dla rodzica i bezpiecznej dla dziecka wysokości (ok. 30 cm) i osobny materac o grubości 3 cm; - klasycznym łóżeczkiem turystycznym dla obszerniejszego dziecka (0-36 msc) – także z grubym (3 cm) materacem; - kojcem do zabawy – dzięki otwieranym na suwaki bokom łóżka. Łóżeczko zostało wytwarzane z mocnej, oddychającej siatki, która umożliwia także stały podgląd na dziecko. Ma szerszy, miękko dopracowany brzeg i stabilną konstrukcję z rozstawionymi nóżkami. Wszystkie tkaniny mają certyfikat Oeko-Tex 100. Pokrycia są zdejmowane do prania (w 40ºC), co usprawnia utrzymanie łóżeczka w czystości. Oba materace i stelaż można przy tym myć ręcznie. Łóżko jest utrzymane w neutralnych i uniwersalnych odcieniach szarości, dzięki będzie pasować do każdego wnętrza. Bardzo prosto się składa i rozkłada (w kilka sekund), dodatkowo jest lekkie i mieści się w poręcznej, nietrudnej do przenoszenia torbie transportowej (w komplecie). Wiek: 0+Materiał: aluminium + poliester + poliuretanMaks. Obciążenie: 17 kgWaga łóżeczka: 5,5 kg bez wyższego poziomu z materacykiem, całość 6,8 kgwymiary po złożeniu (w torbie): 62 cm x 54 cm x 22 cmwymiary rozłożonego łóżeczka: 105 cm x 70 cm x 73 cmrozmiary materacy: w kołysce 86,5cm x 46 cm x 3 cm, w obfitym łóżeczku 100 cm x 63 cm x 3 cm
  • Producent Beaba 
  • Kolor szary 
Zobacz również:  Nasz Ranking dobrych brązowych łóżeczek turystycznych do 1000 zł!


Zobacz Tanie turystyczne łóżeczka do 1000 zł w Rankingu 2023

Jeżeli posiadasz ograniczony budżet na zakupy, wówczas polecamy poniższe zestawienie z turystycznymi łóżeczkami do 1000 zł dla dzieci, z produktami uszeregowanymi rosnąco według ceny.Ranking 2023 turystycznych łóżeczek

Zastanawiasz się, co kupują najchętniej konsumenci? Polecamy alternatywne zestawienie, które (mamy nadzieję) pomoże Ci wybrać możliwie najlepsze łóżeczka turystyczne dla dzieci.


Jeżeli już znalazłeś/znalazłaś odpowiedni produkt i chcesz podzielić się swoim doświadczeniem zakupowym, zachęcamy do wyrażania opinii na temat publikowanych tutaj zestawień z turystycznymi łóżeczkami do 1000 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *